آشنایی با شرکت

این شرکت با بهره گیری از سوابق علمی و اجرایی مدیـران خود با وجود گذشت زمانی کوتاه از آغاز فعالیت، به پیشرفتهای چشمگیری در صنایع الکترونیک و کامپیوتر دسـت یافته و توانسته است خدمات شایانی به صنعت و میهن عزیزمان بنماید. این شرکت با در اختیار داشتن کوله باری سنگین از تجربیات تولیدی و کادر فنی مجرب در زمینه طراحی سیستمهای الکترونیکی، اتوماسیون صنعتی و خانگی، سیستمهای شبکه، طراحی انواع بردهای الکترونیــکی، ماژول های مخابراتی، طراحی نرم افزارهای تخــصصی تحت وب و سیستم عامل های مختلف فعال بوده و نیازهای صنایع مختلف از جمله خودروسازی، صــــنایع بــرق، نفت و گاز را پوشش می دهد لازم به ذکـر است این شرکــت قادر به تامیــن و تولید پیچـــــیده ترین بردهای الکترونیکی صنعتی و نیمه صنعتی بوده و بردهای مذکور را با بهـترین کــیفیت و استاندارد، بر اساس نقشه های دقیق طراحی و تولید می نماید و در ایـن  راه آماده هر گونه همکاری و ارائه مشاوره و راهنمایی به صنعتگران عزیز می باشد.

 

 

ارزش ها و باور ها

ما شرکت را بر پایه ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثر بخش بنا نهادیم و همواره تلاش داریم که با احساس مسئولیت در مقابل جامعه و با رعایت اصول اخلاقی این ارزش ها را با کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. ما با ارزش ها پیش می رویم و به قوانین کشور، حقوق اجتماعی و حفظ محیط زیست پایبندیم.این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

خلاقیت و نوآوری

ما به دنبال ایده ها ، موقعیت‌های جدید و راه‌حل‌های خارق‌العاده هستیم. از خلاقیت و نوآوریمان برای دستیابی به روش‌هایی استثنایی و عملی استفاده می‌کنیم. با استفاده از تجربه، فن آوری و اراده ‌مان با چالش‌ها روبرو می‌شویم تا نتیجه ای مطلوب و محصولات و خدماتی جدید و به روز ارائه کنیم.

وفای به عهد

ما با حفظ فضای اعتماد و احترام به تعهدات خود در برابر مشتریان و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

کارتیمی

ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم. مشارکت کارکنان در فرآیند برنامه ریزی و تصمیم گیری در سطوح مختلف و اجرای وظایف سازمانی، بخش جدایی ناپذیر این خانواده است.

مسئولیت پذیری

ما با صداقت نسبت به دیگران و خودمان عمل می‌کنیم و در کلیه جنبه‌های کار بالاترین استانداردهای اخلاقی را رعایت می‌کنیم. ما همان کاری را که می‌گوییم انجام می‌دهیم و خودمان را در قبال تصمیمات و عملکردمان مسئول می‌دانیم.